Kredity a kreditový systém

3D Blu-Ray filmy
 
Položky:0 ks
Cena tovaru:0 Kč
Kliknutím prejdete na stránku s prehľadom obsahu Vášho košíka.
  • POZOR LIMITOVANÁ AKCE PREDÁTOR 4K ULTRA HD! Vážení sběratelé, k datu vydání 4K UHD + BD verzí filmů PREDÁTOR, PREDÁTOR 2 a PREDÁTOŘI jsme pro Vás připravili nejen jedno-krabičkovou kolekci všech 3 filmů, ale také SBĚRATELSKÝ ŠUBR pro ty, kteří si plánuji zakoupit všechny 3 díly v samostatných amaray (4K UHD + BD) krabičkách. Pokud jste již předobjenali anebo se chystáte, můžete se těšit na SBĚRATELSKÝ ŠUBR jako DÁREK. Všechny 3 edice pro Vás před odesláním zkompletujeme do šubru a zavřeme ochrannou fólií. TATO NABÍDKA JE LIMITOVANÁ A PLATÍ DO ROZDÁNÍ OBJEDNANÉ VÁRKY ŠUBRŮ! Těšíme se na Vaše objednávky. S pozdravem, Tým FA P. S. Sběratelské šubry jsou lokalizované do češtiny.
  • Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás pozvali do listopadové AKCE BLACK FRIDAY, kde si letos můžete vybírat z velké nabídky filmů za skvělé ceny! AKCE potvrvá do 25. listopadu nebo do vyprodání zásob. Těšíme se na Vaše objednávky. S pozdravem, Tým Filmareny.

Sledujte AKCIA a UŠETRITE!

Ako prvý sa dozviete o akčných cenách a zľavách, ktoré pre vás pripravujeme.
Prihlásiť sa k odberu noviniek e-mailom

Facebook

Nájdete nás na Google +

Rýchle kontakty
+420 775 590 770
(Po-Pi: 9.00-12.00)
info@filmarena.cz
 

Akceptujeme tieto druhy platobných kariet:

Visa Visa Electron

MasterCard Maestro

Sme držiteľmi certifikátu:

Kredity a kreditový systém

Kreditový systém sme pripravili pre všetkých registrovaných zákazníkov, aby si mohli svoje konto rýchlo a flexibilne spravovať.

Hlavnými výhodami tohto systému sú:

  1. Přehledná evidencia a správa
  2. Možnost jednorazovo nabiť svoje konto kartou, prevodom alebo v hotovosti
  3. Pohodlné čerpanie kreditov pri platení objednávok
  4. Evidence preplatkov
  5. Časová neobmedzenosť (vyčerpať môžete kedykoľvek)
  6. Úspora peňazí a času

Kredity1. Prehľadná evidencia a správa spočíva v pohodlnom systéme, ktorý Vám bude neustále zobrazovať stav Vašich kreditov na obrazovke.

2. Po prihlásení si môžete svoje konto dobiť platobnou kartou, prevodom z bankového účtu alebo v hotovosti na našej pobočke. Ako často si budete prostriedky dobíjať je len na Vás.

3. Pri platení objednávky uvidíte po prihlásení stav Vašich kreditov na obrazovke. Akúkoľvek objednávku môžete zaplatiť zo svojich kreditov. Ak ich náhodou nebudete mať dostatok, môžete si jednorázovo kedykoľvek dobiť. Celá operácia nebude trvať dlhšie ako pár minút.

4. Všetky Vaše preplatky za nedostupné tituly Vám pripíšeme do kreditov. Tie si potom môžete kedykoľvek vybrať k úhrade ďalších objednávok.

5. Kredity, ktoré si u nás nabijete alebo od nás získate si môžete vybrať kedykoľvek. Nie sú časovo obmedzené

6. Ušetríte hlavne čas a peniaze.

  • Ušetríte čas tým, že nebudete musieť neustále siahať na kartu alebo prihlasovať sa do internetového bankovníctva, poprípade nosiť peniaze pri sebe.
  • Ušetríte peniaze vďaka lacnejšiemu poštovnému u ktorého Vám odpadne dobierkové za každú zásielku.

 

Kredity nie je možné vymeniť za peňažnú hotovosť.

Pokiaľ budete mať akúkoľvek otázku či pripomienku, budeme veľmi radi keď kontaktujete náš tím emailom info@filmarena.cz  alebo telefonicky na číslo 775 590 770.